1-4 Eylül, 2016

İstanbul Fuar Merkezi

Organizatörler

Ipack Turkey

EUF - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. Hakkında
ITE Turkey’nin bünyesinde yer alan EUF - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş., inşaat, mobilya, gıda, ambalaj, promosyon, kırtasiye, enerji ve iş makineleri sektörlerinde 1999 yılından beri bölgenin en büyük fuarlarını düzenlenmektedir. İngiliz fuarcılık devi ITE Group Plc.'nin küresel bilgi ağı, tecrübesi ve global işbirliklerinid de desteğiyle EUF A.Ş., WORLDFOOD ISTANBUL (Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı), IPACK TURKEY (Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı), ANKOMAK (Uluslararası İş Makineleri, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı), IWE ISTANBUL WATER EXPO (Istanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı) ve GLOBAL OIL & GAS TURKEY’i (Türkiye Uluslararası Petrol & Gaz Konferansı) gerçekleştirmektedir.ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey, İngiliz fuarcılık devi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 17 ülkede 31 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group PLC.’nin Türkiye ofisi olan ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor.


www.ite-turkey.com
 

ITE Group Plc. Hakkında

ITE Group Plc., gelişmekte olan ülkelerde uluslararası ticari platformlar sunma amacıyla 1991 yılında Londra’da kurulmuştur. İngiltere, Almanya, Hollanda, Ukrayna, Polonya, Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, B.A.E., Kazakistan, Rusya, Hindistan, Özbekistan, Malezya, Çin, Türkmenistan ve Kırgızistan’da ofisleri bulunan ITE Group Plc., her yıl 17 ülkede, 31 ofisi, 1000’i aşkın deneyimli personeli ile 240’ı aşkın fuar ve konferans organizasyonları gerçekleştirmektedir.

ITE Group Plc., ticari fuarlar alanında benzersiz bir iş ağının sahibidir. Gruba bağlı şirketler, fuar katılımcı ve ziyaretçilerine uluslararası deneyim, yerel bilgi, yüksek standartta müşteri hizmeti ve desteği sunmaktadır. Yatırım planları çerçevesinde her geçen yıl düzenlediği organizasyon sayısını arttıran ITE Group fuarlarının uluslararası kalitesini arttırmaya odaklanmaktadır.  

ITE Group Plc., yapı sektöründe BUILD & INTERIORS fuarları, gıda ve ambalaj sektörlerinde WORLDFOOD ve PACKAGING fuarları, turizm sektöründe TRAVEL fuarları, güzellik sektöründe BEAUTY EVENTS, nakliye ve lojistik sektörlerinde TRANSPORT & LOGISTICS fuarları ile her biri ülkelerinde öncü olan fuarların organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.


www.ite-exhibitions.com


Etkinlik Hakkında